Electro Swing Fever

Dátum a čas:
sobota - 14. 03. 2015 - 19:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Preneste sa do zlatej éry swingu, čias noblesných dám a šviháckych gentlemanov. Štýlová party Electro Swing Fever, ktorá si získala tisíce fanúšikov na Slovensku aj v Českej republike, predvedie prvýkrát to najlepšie v Košiciach. Vyfintite sa v dobovom štýle a ráčte vstúpiť!

Na jedinečnej tanečnej noci nebudú chýbať obľúbení DJs Swing Thing & Papa Django z ELECTRO SWING BOHEMIA. Tí si ako špeciálného hosťa pozvali Dr. Zicontrona, skúseného DJa z Electro-Swing Malta. Živý koncert si strihne česká kapela plná mladých talentov The JazzCake. Čaká vás aj tanečný workshop, v priebehu ktorého sa z vás za pár okamihov stanú hviezdy parketu.

The JazzCake (CZ, live)
Ostravské kvarteto zložené z mladých talentovaných hudebníkov. Radek Melša, Vojtěch Drnek, Ivo Morys a Jan Andrýsek vám na košickej Electro Swing Fever predvedú, ako že sa správne robí ten jazz, blues a swing.

Swing Thing & Papa Django (SK, Electro Swing Bohemia)
Obľúbení DJs, špičkoví performeri a prvotriedni elegáni. Hlavné piliere Electro Swing Bohemia a zrejme najvyhľadávanejší electro-swingoví DJs v našich končinách. Okrem českých a slovenských klubov hrali tiež v Nemecku, Rakúsku, Poľsku, Francúzsku, Belgicku, Japonsku, USA, Mexiku a na Malte. Stretli sa na jednom pódiu s takými esami ako The Parov Stelar Band, Alice Francis, Swingrowers, Kormac, Dunkelbunt a Nouvelle Vague.

Dr. Zicotron (MA, Electro-Swing Malta)
Skúsený DJ z ostrova Malta je spoluzakladateľom Electro-Swing Malta, ktorý z Vallety vybudoval jedno z hlavných miest súčasnej electro-swingovej scény. Dr. Zicotron vás oslní nielen svojím exotickým výzorom, ale aj chytľavým setom, tradíciou v netradičnom prevedení, podanou s vkusom a nadhľadom.

jk_electro_swing_fever_2015_03_kosice_tlacovky


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.