Eugen Vizváry & Band – koncert

Dátum a čas:
utorok - 18. 11. 2014 - 17:30 - 19:30

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Na pódiu Kasární/Kulturparku sa košickému publiku opäť hudbou prihovorí jeden z najvyhľadávanejších klaviristov v Slovenskej a Českej republike Eugen Vizváry na koncerte 18. novembra. Vystúpi spoločne s poľským duom Wielki Elektronik – Mateusz Pawluš a Jaroslaw Pakuszyński a známym slovenským bubeníkom Martinom Janočkom. 

Eugen Vizváry hrá na klavíri a basgitare a venuje sa hudobným žánrom – jazz, funky, fusion, rock, pop, hip-hop, R&B, country a classic. Vyhľadávaný klavirista, skladateľ a hudobný producent patrí k výrazným osobnostiam našej jazzovej scény. Jeho hudobným debutom je Part One.

Wielki Elektronik svojsky predstavujú súčasnú elektronickú hudbu, keď používajú klávesové nástroje, gramofóny, samplery a ďalšie zariadenia, ktoré generujú a modifikujú zvuk. V Košiciach sa predstavia s bubeníkom Martinom Janočkom. Poslucháčov správne naladí poľská skupina Aladdin Killers, ktorá už niekoľko rokov spolupracuje po boku slávneho poľského rapera Abradab. Používa rôzne techniky a zvuky súčasnej éry a žánre hudby, založenej na groove bass, jazze,bicích a varhanoch.


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.