Fashion KidLab: Alexander McQueen

Dátum a čas:
utorok - 14. 05. 2019 - 15:00 - 17:00

Miesto konania:
Pavilón FOXTROT


Opäť niečo nové prinesú detské workshopy módy Fashion KidLab aj v máji. Kreatívne deti sa na pravidelných utorkových stretnutiach zoznámia s jedným z najvýznamnejších britských módnych návrhárov Alexandrom McQueenom (1969 – 2010). Vďaka neopakovateľnej kreativite a „teatrálnemu“ uchopeniu módnych prehliadok, boli pre divákov skvelým zážitkom s nepredvídateľným záverom. Jeho nespútanou fantáziou sa budú malí návrhári inšpirovať pri tvorbe modelov 14. mája o 17:00 v pavilóne Foxtrot v Kasárňach/Kulturparku.

Alexander McQueen sa preslávil predovšetkým svojou kreativitou a osobitým prístupom. Pracoval pre množstvo významných značiek, neskôr si založil vlastnú. Za svoj prínos do sveta módy získal množstvo ocenení. Jeho kolekcie niesli stále honosný názov inšpirovaný  filmom, divadlom, fantazijnými  rozprávkami, katastrofickými scenármi,  historickými udalosťami a osobnosťami kráľovskej rodiny či výtvarného umenia. Pri predstavovaní svojich modelov využíval rôzne formy „performance“ prístupu  a divadla.

Vstupné: 2 €


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.