Fashion KidLab: DISCO

Dátum a čas:
utorok - 09. 01. 2018 - 15:00 - 17:00

Miesto konania:
Pavilón FOXTROT


Obľúbené módne workshopy Fashion KidLab, ktoré pre deti organizuje módna návrhárka Jana Polak, pokračujú v januári štvrtým tematickým celkom DISCO. Kreatívne dielne sa konajú pravidelne každý utorok a svoje nápady budú detskí návrhári premieňať na zaujímavé modely v priestore pavilónu Foxtrot vždy od 17:00 do 19:00 hod. Prvé stretnutie v novom roku bude 9. januára.

Koncom 70. rokov disco ovládlo svetovú popkultúru. Do Československa sa dostalo samozrejme neskôr a pochopiteľne v akejsi rozriedenej podobe. Charakteristické  boli bláznivé outfity – úzke polyesterové košele s psychedelickými vzormi, trblietavé a priliehavé lycra legíny, topy, saténové bundy, topánky na vysokom podpätku, veľa flitrov a uletených doplnkov. Akokoľvek mal tento  odvážny a kontroverzný prúd veľa  kritikov a odporcov, isté je, že zdvihol ľudí z pohodlia gaučov a obul ich do tanečných topánok.

Vstupné: 2 €


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.