Fashion KidLab: GRAFFITI módny štýl (štýl ulice)

Dátum a čas:
utorok - 08. 06. 2021 - 17:00 - 19:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark, pavilón Echo


Júnový program workshopov Fashion KidLab bude opäť zaujímavý a inšpiratívny pre deti, ktoré zaujíma móda. Realizovať sa budú pri vytváraní outfitov priamo z ulice. Počas utorkových dvojhodinových stretnutí v pavilóne Echo v Kasárňach/Kulturparku sa spolu s lektorkou – módnou návrhárkou Janou Polak zoznámia s GRAFFITI módnym štýlom a budú vytvárať rôzne doplnky. Pracovať na nich budú 8. júna 2021 o 17:00 hod. Počet detí je obmedzený na šesť.

„Street móda je tvorivou sebaprezentáciou. Je inšpirovaná ikonami, osobnosťami, ale aj každodennými všednosťami života. Využíva prieniky street umenia a odievania s vizuálne efektným rukopisom. Tento výtvarne silný a výrazný módny štýl si vytvoríme počas našich pravidelných stretnutí,“ približuje tému workshopu lektorka.

Módny štýl ulice je ležérny, kreatívny a s dušou. Dôležitým aspektom street art štýlu je, aby vyjadroval osobný životný štýl a hovoril niečo o ich nositeľovi. Neoddeliteľnou súčasťou sú mikiny, príznačné pre hip-hopovú komunitu, ale aj tričká s nápismi, ktoré vyjadrujú postoje jeho nositeľa a sú univerzálne pre chlapcov či dievčatá. Trendy sú stále tenisky, okuliare, náramky, čapice, čelenky, hodinky… Outfitu dodajú jedinečnosť.

Vstupné: 2 €

Vstupenky online:


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.