Fashion KidLab: Perforácia – workshop

Dátum a čas:
utorok - 15. 09. 2015 - 14:30 - 16:30

Miesto konania:
Pavilón FOXTROT


Workshopy, zamerané na podporu detskej kreativity v oblasti módy a dizajnu, čakajú na šikovné ruky detí aj v septembri a októbri. Počas nich vznikajú jedinečné modely, ktoré tvoria deti pod vedením dizajnérov a návrhárov. Vhodné sú pre deti vo veku od štyroch rokov. Prvé stretnutie po prázdninách bude 15. septembra.

perforaciaTémou novej série utorkových a štvrtkových workshopov je PERFORÁCIA (zanechávanie stôp, dierkovanie, vystrihovanie, vytrhávanie do rôzneho materiálu) pod vedením lektorky Jany Polak. Na rozdiel od predchádzajúcich dielní, kde sa vedúci striedali, teraz všetky KidLaby povedie jedna lektorka, ktorá hovorí, že vďaka tomu sa bude s deťmi pracovať systematickejšie, komplexnejšie,naučiť ich môže viac a predstaví im módu ako celok. Na workshopy chce k jednotlivým témam pozývať odborníkov, ktorí im odovzdajú svoje skúsenosti z praxe.

Deti budú spolu s módnou návrhárkou zanechávať v modeloch stopy, rukopis a osobnosť. Budú robiť deštrukciu materiálu v akejkoľvek výrazovej a estetickej podobe. Vyskúšajú si veľa iných kreatívnych techník a pracovať budú s netradičnými materiálmi. V októbri ich čaká téma PLASTIC FANTASY a v decembri DEZÉNY. Detskí návrhári sa budú stretávať v pavilóne Foxtrot Kasární/Kulturparku vždy o 16:30 hod.

Vstup na jeden workshop: 1 €

Permanentka na jednotlivé tematické celky: 7 €

Celoročná permanentka: 40 €

Podujatie je spolufinancované z dotačného systému Ministerstva kultúry Slovenskej republiky.

 

 

 

 


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.