Fashion KidLab: RETRO TRAKY

Dátum a čas:
utorok - 10. 04. 2018 - 15:00 - 17:00

Miesto konania:
Pavilón FOXTROT


Detskí módni návrhári sa môžu v apríli „vyblázniť“ na workshopoch Fashion KidLab do sýtosti. Čaká ich nová téma RETRO TRAKY. Spolu s módnou návrhárkou Janou Polak, ktorá dlhodobo vedie kreatívne dielne, sa na stretnutiach vždy v utorok od 17:00 do 19:00 hod. pustia do výroby zaujímavých módnych kúskov. Fantázii sa medze klásť nebudú. Najbližšie stretnutie bude v pavilóne Foxtrot 10. apríla.

„Bláznivý  apríl podporíme šialenými módnymi retro doplnkami. Počas našich pravidelných utorkových stretnutí vymyslíme a vyrobíme si naozajstné odevné traky. Budú čudesných rozmerov a tvarov, farebné, fantazijné a neopakovateľné. Žiadaný efekt docielime pomocou techniky riasenia látky. V prvej fáze budeme materiál dekorovať a následne z neho zhotovíme traky,“ hovorí lektorka.

Deti sa opäť zahrajú na dizajnérov vlastných autorských dezénov, inšpirovaných  nosnou témou – módou Československa. Geometrické, rastlinné, zvieracie či dekoratívne vzory dosiahnu pomocou vytvorených pečiatok a ich otláčaním na zvolený materiál.

Vstupné: 2 €


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.