ZRUŠENÉ!!! Fashion KidLab: Rockový módny štýl

Dátum a čas:
utorok - 22. 12. 2020 - 17:00 - 19:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark, pavilón Echo


V súvislosti s prijatými opatreniami na zamedzenie šírenia koronavírusu, platnými od 19. decembra 2020,  bol workshop zrušený. 

Program decembrových workshopov Fashion KidLab bude opäť zaujímavý a inšpiratívny pre deti, ktoré zaujíma móda. Počas utorkových stretnutí v pavilóne Echo sa zoznámia spolu s lektorkou Janou Polak s témou Rockový módny štýl a vytvoria módne doplnky. Pracovať na nich budú aj 22. decembra 2020 o 17:00 hod. Počet detí je obmedzený na 5 osôb.

Tento módny štýl bol spočiatku spájaný výlučne s hudbou a diktoval módu len pre svojich fanúšikov, no postupne naberal univerzálnejšie a sofistikovanejšie prejavy, kombinujúc romantické, nežné prvky. Touto kombináciou výrazne vyniká jeho sila a originalita. Doteraz je tento módny štýl veľmi populárny, vyžaduje si  tie správne materiály, správne doplnky, účesy a líčenie. Rockerský vzhľad ukazuje originalitu svojho majiteľa, jeho tvorivú povahu a túžbu po dobrodružstve.

Vstupné: 2 €


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.