Fashion KidLab: Súčasné retro

Dátum a čas:
utorok - 27. 03. 2018 - 15:00 - 17:00

Miesto konania:
Pavilón FOXTROT


Módna návrhárka Jana Polak pokračuje vo workshopoch Fashion Kidlab aj v marci. Deti sa zoznamujú stále s novými a zaujímavými témami a technikami a vnikajú do tajov módy. Tentoraz ich každý utorok od 17:00 do 19:00 hod. čaká nová úloha. Budú navrhovať a tvoriť na tému Súčasné retro. Najbližšie sa v pavilóne Foxtrot stretnú 27. marca.

Inšpiráciou im budú dizajnovo zaujímavé spotrebiče a produkty dennej potreby, ktoré boli neodmysliteľnou súčasťou daného obdobia (telefón, fén, autá, rádio, vysávač, mixér, žehlička ….). Ich interpretáciou do súčasných súvislostí vytvoria originálne dezény pre novú kolekciu doplnkov- tašiek.

„Použijeme zaujímavý textilný aj netextilný materiál. Na základe pozorovania predmetov a ich kresby vzniknú základy pre vytvorenie farebných textilných koláží, ktoré budú dekorovať retro módne doplnky- tašky,“ približuje marcový program lektorka, ktorá sa teší na dobré nápady.

Vstupné: 2 €


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.