Fashion KidLab: Vivienne Westwood – ZRUŠENÝ

Dátum a čas:
utorok - 16. 04. 2019 - 15:00 - 17:00

Miesto konania:
Pavilón FOXTROT


Workshop je zrušený!!!

Na pravidelných utorkových módnych workshopoch Fashion KidLab budú počas apríla inšpiráciou pre deti extravagantné kreácie anglickej módnej návrhárky Vivienne Westwood. Najbližšie stretnutie s tvorbou jednej z najvýraznejších osobností módneho sveta bude 16. apríla o 17:00 hod. v pavilóne Foxtrot v Kasárňach/Kulturparku.

Jej tvorba je plná provokácie, extravagancie, búrania stereotypov  a „prekračovania hraníc“. Jej kolekcie sú známe  komplikovanými strihmi, zdanlivo nekombinovateľnými materiálmi s výraznými vzormi so zaujímavou potlačou, často s politickými  sloganmi. Rada porušuje zaužívané konvencie, mužom oblieka sukne a ženám pánske obleky. Pre mnohých je jej tvorba inšpiratívnou, pre iných nevkusnou.

Do skutočného sveta módy vstúpila akousi „novou vlnou“. Rada objavovala zabudnuté odevné kúsky z minulosti, ktoré pretvárala do novej podoby svojim originálnym rukopisom s provokatívnym rozmerom. V posledných rokoch sa prejavuje skôr ako politická a ekologická aktivistka. Upozorňuje na ekologické problémy súčasnosti a  negatívne dopady módneho priemyslu.

Vstupné: 2 €


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.