Fashion Night – módna show

Dátum a čas:
utorok - 15. 12. 2015 - 17:00 - 19:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Módna show Fashion Night, prezentujúca modely slovenského módneho návrhára Fera Mikloška, ktorej súčasťou bude vyvrcholenie súťaže mladých módnych návrhárov zo stredných škôl z východného Slovenska, premení počas večera Kasárne/Kulturpark na mólo. Na ňom sa 15. decembra predvedú modelky v šatách z dielne profesionála, ale aj začínajúcich autorov. Reflektory sa zažnú o 19:00 hod. a otvoria dvere do sveta módy študentom.

Projekt Fashion etc. bol určený pre študentov (4. ročníka stredných odborných škôl a 1. ročníka vysokých škôl so zameraním na dizajn) a začínajúcich módnych návrhárov a dizajnérov. V rámci spoluúčasti na módnej prehliadke, ktorá je hlavnou súčasťou projektu, je to zároveň príležitosť pre študentov strednej/vysokej školy so zameraním na video tvorbu a digitalizáciu.

Obsahom projektu sú reálne konzultácie a hodnotenie tvorby finalistov, príprava a realizácia módnej prehliadky pod vedením skúsených a rešpektovaných predstaviteľov vo svojom odbore. Finalistov, ktorí predstavia svoje modely (denný a večerný) na módnej prehliadke, vybral známy slovenský módny návrhár Fero Mikloško.  Študenti budú mať možnosť nahliadnuť aj do zákulisia príprav módnej prehliadky značky MIKLOSKO FASHION DESIGN a získať tak ďalšie skúsenosti v oblasti prezentácie módnej tvorby. Vyvrcholením projektu bude večer, spojený s módnou prehliadkou, prezentujúci tvorbu vybraných študentov, špeciálnym charitatívnym projektom ENVY 4 Debra Slovensko a exkluzívnou prehliadkou kolekcie značky MIKLOSKO FASHION DESIGN. Moderátorkou večera bude Adela Banášová.

Kreatívny garant a spoluorganizátor projektu Fero Mikloško, ktorý hodnotil práce študentov a vybral finalistov, je už niekoľko rokov najznámejším slovenským módnym návrhárom. Tvorí už od svojich štrnástich rokov a pod vlastnou značkou od roku 1997. Vďaka svojej originalite, kvalite práce a profesionálnemu prístupu patrí medzi najžiadanejšieho dizajnéra, reprezentujúceho slovenskú módu. Osobitý štýl, vyzdvihujúci ženskosť s eleganciou a rafinovanosťou, to je jeho úspešná a vyhľadávaná tvorba šiat, doplnkov a bižutérie. A ako sám hovorí: „V mojich šatách vás zaručene nikto neprehliadne!“

Vstupné: 7 € predpredaj, 10 € na mieste


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.