ZRUŠENÉ!!! Fats Jazz Band: SWINGOVÉ VIANOCE

Dátum a čas:
pondelok - 21. 12. 2020 - 18:00 - 20:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


V súvislosti s prijatými opatreniami na zamedzenie šírenia koronavírusu, platnými od 19. decembra 2020,  bolo podujatie zrušené. 

Všade, kam Fats Jazz Band zavíta, rozdáva pozitivizmus zakódovaný v hot-jazzovej a swingovej hudbe 20-tych až 40-tych rokov minulého storočia. V štýlových oblekoch, s brilantínou vo vlasoch a originálnymi starými hudobnými nástrojmi prinášajú neopakovateľný zvuk zlatej éry Ameriky, ale i nostalgiu zo slovenskej proveniencie. Tento 9-členný orchester spríjemní predvianočný čas koncertom aj Košičanom, pre ktorých pripravil program Swingové Vianoce. Tie môžu s nimi stráviť v Kasárňach/Kulturparku 21. decembra 2020 o 18:00 hod.

Koncert je koncipovaný zo slovenských, českých a amerických vianočných a zimných piesní z obdobia prvej Československej republiky. Fats Jazz Band interpretuje piesne presne tak, ako ich nahrali vtedajšie swingové kapely – na historické hudobné nástroje a s autentickou interpretáciou a výrazom.

Profesionálny swingový orchester pozostáva zo siedmich hudobníkov a dvoch spevákov. Pravidelne účinkuje na najvýznamnejších festivaloch dixielandovej a jazzovej hudby po celej Európe (Česko, Poľsko, Maďarsko, Rakúsko, Nemecko, Francúzsko, Taliansko, Chorvátsko, Gruzínsko).

Vstupné: 8 €

Vstupenky online:

 

 


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.