Festival čínskych filmov: Mládež a Tigria hora

Dátum a čas:
nedeľa - 09. 10. 2016 - 16:00 - 20:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Festival čínskych filmov v Kasárňach/Kulturparku prinesie 9. októbra ďalšie dva filmové zážitky. O 18:00 hod. sa na filmovom plátne bude premietať snímka Mládež a o 20:00 hod. diváci uvidia film Tigria hora.  

Film Mládež prináša príbeh mladého chlapca Ju Rana, ktorý na strednej škole skrýval svoju lásku ku spolužiačke. V poslednom ročníku dostal neočakávanú možnosť zopakovať si ročník a šancu prežiť strednú školu odznova podľa svojich predstáv. Čoskoro však zistí, že ani na druhý pokus nemusí všetko vyjsť, tak ako chcel.

Tigria_HoraDruhá snímka Tigria hora nás zavedie do obdobia po ukončení Druhej svetovej vojny. Čínska armáda sa musí zbaviť banditov, ktorí terorizujú miestnu populáciu a kradnú zásoby zbraní po padlých vojskách. Príbeh sa odohráva na severe Číny a sústreďuje sa na jednotku, ktorá sa skladá z tridsiatich vojakov a robí všetko preto, aby lesy a hory očistili od banditov.

Vstup: voľný


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.