Festival základných umeleckých škôl

Dátum a čas:
pondelok - 21. 05. 2018 - 7:00 - 17:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Tvorivá prehliadka hudby, tanca, výtvarného umenia a hovoreného slova Festival ZUŠ 2018 sa uskutoční 21. mája v Kasárňach/Kulturparku. Predstavia sa na ňom žiaci a učitelia piatich základných  umeleckých škôl v zriaďovateľskej pôsobnosti mesta Košice – ZUŠ Bernolákova 26, ZUŠ Irkutská 1, ZUŠ Jantárová 6, ZUŠ Márie Hemerkovej, Hlavná 68 a ZUŠ Kováčska 43.

Program 5. ročníka festivalu je bohatý. Jeho súčasťou bude výstava výtvarných prác v Galérii Alfa, ktorá potrvá od 5. do 24. mája 2018. Svojou tvorbou sa na nej budú prezentovať žiaci a pedagógovia výtvarných odborov umeleckých škôl Bernolákova, Irkutská, Jantárová a Kováčska.

Festivalový deň sa začne o 9:00 hod. prehliadkou divadelných súborov literárno-dramatického odboru ZUŠ Bernolákova a ich hostí. Po slávnostnom otvorení o 16:30 hod. festival vyvrcholí koncertom, na ktorom sa predstavia talenty z hudobných a tanečných odborov ZUŠ Bernolákova, Jantárová a Márie Hemerkovej.   


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.