Festival základných umeleckých škôl

Dátum a čas:
utorok - 28. 05. 2019 - 15:00 - 17:30

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Tvorivú prehliadku hudby, tanca, výtvarného umenia a hovoreného slova prinesie 6. ročník Festivalu ZUŠ v zriaďovateľskej pôsobnosti mesta Košice, ktorý sa uskutoční 28. mája 2019 v Kasárňach/Kulturparku.

Program sa začne vernisážou výstavy v Galérii Alfa o 16:30 hod., na ktorej sa so svojimi prácami predstavia žiaci výtvarných odborov umeleckých škôl Kováčska, Bernolákova, Irkutská a Jantárová. Návštevníci si ju budú môcť pozrieť do 12. júna. Festivalový deň otvorí o 9:00 hod. prehliadka divadelných súborov literárno-dramatických odborov ZUŠ Bernolákova a Jantárová a ich hostí. Prehliadka činnosti ZUŠ vyvrcholí galakoncertom o 17:30 hod, na ktorom sa budú prezentovať talenty hudobných a tanečných odborov ZUŠ Bernolákova, Jantárová a Márie Hemerkovej.

Žiaci,  ako aj ich zanietení pedagógovia, opäť potvrdia vysokú úroveň piatich košických základných umeleckých škôl. Na pódiu v budove Alfa sa budú striedať krása a ladnosť pohybu s tónmi ľudovej, klasickej, ale aj modernej hudby.

Vstup voľný


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.