Filip Jančík tour – filmová hudba (Leto v Kulturparku)

Dátum a čas:
štvrtok - 02. 09. 2021 - 20:30 - 22:30

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Husľový virtuóz Filip Jančík počas akustického turné filmovej hudby vystúpi s desiatkou umelcov, s ktorou predvedie nezabudnuteľnú šou. V kapele má hudobníkov z Rakúska, Nórska, Ukrajiny či Čiech, ale aj Slovákov, ktorí sú úspešní v zahraničí, napríklad violončelista Ján Bogdán pôsobí v Izraeli. Hrali vo svete s hviezdami, respektíve nahrávali pre svetové špičky ako je Andrea Bocelli či Ennio Morricone. Takým je ukrajinský perkusionista Oleg Sokolov, ktorý momentálne pôsobí v Pražskej filharmónii.

Milovníci klasickej hudby si v Jančíkovom prevedení vypočujú soundtracky z Harryho Pottera, Posledného mohykána, Pirátov z Karibiku či Hier o tróny naživo v inštrumentálnej podobe aj v Košiciach počas Leta v Kulturparku 2. septembra 2021 o 20:30 hod. Do jedinečného vystúpenia pridá tiež najkrajšie skladby zo slovenských filmov a rozprávok, takže to bude zase iné. Ďalšie prekvapenia, ako to u neho býva zvykom,  si nateraz necháva pre seba. Tajomstvom však nie je, že si pre svojich fanúšikov pripravil veľkolepú show plnú emócií, zážitkov a kvalitnej hudby.

Vstupné: 21,90

Vstupenky online: 


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.