Filmová hudba v klavírnom prevedení Richarda Rikkona

Dátum a čas:
štvrtok - 26. 10. 2017 - 14:30 - 18:30

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Celovečerný film sa bude „premietať“ na pódiu bez filmového plátna. Znieť bude iba hudba – filmová v podaní virtuózneho slovenského klaviristu Richarda Rikkona. Obrazy z rôznych známych titulov sa budú vynárať iba v mysliach divákov.  Koncert známeho interpreta a jeho bravúrna hra na čarovnom klavíri vtiahne publikum do hudobného víru 26. októbra v Kasárňach/Kulturparku pre veľký záujem hneď dvakrát. Prvý sa začne o 16:30 a druhý o 19:00 hod.

Charizmatický hudobník, ktorý dokáže naozaj čarovať s tónmi a využiť všetky možnosti klavíra, ponúkne melódie z Krstného otca, Vtedy na západe, zavedie nás k Robinovi Hoodovi, zaznie hudba z Temného rytiera, chýbať nebude Aféra Thomasa Crowna, Indiana Jones, Mission: Impossible, Leví kráľ. V jeho neopakovateľnom podaní sa môžeme tešiť na Edith Piaf a skladbu Non, je ne regrette rien, v programe je aj Amelia z Montmartre, ale aj hudba zo snímok Shine, Nedotknuteľní, Pianista, Čierna labuť, Schindlerov zoznam či Piráti z Karibiku.

Vstupné: 10 € v predpredaji/12 € v deň podujatia

Koncert o 19:00 hod. je vypredaný.

Vstupenky online:


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.