Filmová prehliadka Be2Can: Sused

Dátum a čas:
nedeľa - 24. 10. 2021 - 18:00 - 20:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Poslednou snímkou tohtoročnej  filmovej prehliadky Be2Can v Kasárňach/Kulturparku bude film Sused, ktorý sa v Kasárňach/Kulturparku bude premietať 24. októbra 2021 o 18:00 hod.

Daniel Brühl, známy z filmu Goodbye, Lenin!, vo svojom režijnom debute zobrazuje konfrontáciu medzi filmovou hviezdou Danielom a Brunom, jednou z obetí znovuzjednotenia a gentrifikácie bývalého východného Berlína. Vie o Danielovi všetko a chce sa mu pomstiť.

Daniel je filmová hviezda, zvyknutá na úspech. Má štýlový podkrovný byt a rovnako štýlovú manželku, ako aj opatrovateľku, ktorá sa im stará o deti. Všetko je tip-top, a teda pripravené na to, aby odletel na konkurz do Londýna, kde na slávneho nemecko-španielskeho herca čaká rola v americkom filme o superhrdinoch. Keď vojde do miestneho baru na rohu, nájde tam sedieť Bruna. Ako sa ukazuje s každou ďalšou minútou, Bruno na túto chvíľu dlho čakal.

Podujatie sa uskutoční v režime OTP.

Vstupné: 4 €

Vstupenky online:


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.