Filmové leto v AMFIKU: Black Widow

Dátum a čas:
štvrtok - 08. 07. 2021 - 21:00 - 23:00

Miesto konania:
Amfiteáter


Nová akčná marvelovka Black Widow, ktorú si budú môcť diváci pozrieť v Amfiteátri 8. júla 2021 o 21:00 hod., prináša svojim fanúšikom príbeh postavy Black Wow alias Natashi Romanoff v časovej príbehovej línii zasedenej medzi filmami Captain America: Občianska vojna a Avengers: Nekonečná vojna.

V akčnom špionážnom thrilleri od Marvel studios “Black Widow” je Natasha Romanoff  pod vplyvom udalostí a nebezpečného sprisahania konfrontovaná so svojimi temnejšími stránkami osobnosti, ktoré majú významné väzby na jej temnú minulosť. Prenasledovaná temnou silou, ktorá sa nezastaví pred ničím, aby ju zlomila a zničila, sa Natasha musí vysporiadať so svojou temnou históriou špióna a tiež aj zničenými a rozbitými vzťahmi, ktoré ju prenasledujú dávno predtým, ako sa stala Avengerom. V role čiernej vody sa opäť predstavuje Scarlett Johansson, ktorá hrala túto charizmatickú postavu už vo viacerých filmoch z Marvel cinematic universe.

Vstupné: 5 €

Vstupenky online:


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.