Filmové leto v AMFIKU: Rýchlo a zbesilo 9

Dátum a čas:
utorok - 13. 07. 2021 - 21:00 - 23:00

Miesto konania:
Amfiteáter


Americký akčný film režiséra Justina Lina Rýchlo a zbesilo 9, ktorý uvedie Kino Úsmev v Amfiteátri 13. júla 2021 o 21:00 hod., plynulo nadväzuje na predchádzajúce epizódy. Dominic Toretto (vin Diesel) si myslel, že si konečne bude môcť začať užívať pokojný život s Letty (Michaelle Rodriguez) a synom Brianom, lenže sa ozvala jeho minulosť. V tíme lumpov, ktorí sa rozhodli ovládnuť svet, figuruje i človek, ktorý je rovnako odvážny a nebezpečný ako Dom. A tiež skvelo šoféruje. Koniec koncov je to jeho brat Jakob (John Cena).

Rozišli sa v zlom po smrti otca a je jasné, že pokiaľ sa ich cesty znovu skrížia, bude ich to asi obidvoch hodne bolieť. A pretože Jakobovi pomáha s realizáciou jeho plánov geniálna hackerka Cipher (Charlize Theron), s ktorou sme sa zoznámili v predchádzajúcom dieli, musí Dominic tvárou v tvár presile dať znovu dohromady „rodinu“ rýchlych a zbesilých vodičov. S nimi sa vydá na neuveriteľnú cestu, ktorá vedie cez Londýn, Tokio, stredoamerickou džungľou a historickými uličkami Edinburghu až do Azerbajdžanu. Tam všade budú porušovať predpisy a fyzikálne zákony a pokúšať sa pritom zachrániť svet.

Vstupné: 5 €

Vstupenky online:


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.