Filmové leto v AMFIKU: Skráť to, zlato

Dátum a čas:
nedeľa - 11. 07. 2021 - 21:00 - 23:00

Miesto konania:
Amfiteáter


 Romantická komédia Skráť to, zlato režiséra, scenáristu a herca Joshe Lawsona, ktorú diváci uvidia 11. júla 2021 o 21:00 hod. v rámci Filmového leta v AMFIKU, s ľahkosťou a odzbrojujúcim vtipom rozpráva o tom, že každý okamžik v živote za niečo stojí. Ako by ste žili svoj život, keby každý váš rok trval len niekoľko minút?

Teddy je notorický leňoch. Jeho dni sú väčšinou jeden za druhým naplnené nudou a flákaním. Stretnutie s tajomnou cudzinkou však všetko zmení. Z jeho života sa stáva doslova chvíľková záležitosť. Ráno po svadbe s milovanou Leannou sa Teddy zobudí a skôr ako sa nadeje, zistí, že po pár minútach jeho život skočil o rok dopredu. Majú deň prvého výročia ich svadby a Leanna má krátko pred pôrodom. Teddymu prešiel rok, ktorý si nepamätá, že by prežil. Jeho život sa rozpadá a pre Teddyho začínajú šialené preteky s časom. S pomocou svojho najlepšieho priateľa Sama sa snaží počas pár chvíľok dať dohromady všetko, čo sa pokazilo. Musí sa naučiť žiť svoj život vo vzácnych okamžikoch, aby získal späť ženu, ktorú miluje i keď by to malo byť i len na pár sekúnd…

Vstupné: 5 €

Vstupenky online:


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.