Filmové leto v AMFIKU: Vesmírna misia

Dátum a čas:
utorok - 17. 08. 2021 - 20:00 - 22:00

Miesto konania:
Amfiteáter


Nový sci-fi thriller Voyagers: Vesmírna misia, ktorý napísal a režíroval Neil Burger, uvedie Kino Úsmev v Amfiteátri v rámci Filmového leta v AMFIKU 17. augusta 2021 v zmenenom čase o 20:00 hod.

V roku 2063 planétu Zem ničia choroby a suchá. Šancu na záchranu ľudstva vidia vedci v kolonizácii jednej zo vzdialených planét. Zo Zeme odštartuje raketa so špeciálnou misiou. Tridsať chlapcov a dievčat, narodených zo skúmavky, bez rodín, sú vychovávaní v izolácii vesmírnej lode a pripravujú sa na život vo vesmíre. Pravidelnými dávkami špeciálnej drogy sú zbavení všetkých pocitov a emócií. Nikto z nich netuší, že majú pod dohľadom posádky lode v priebehu letu dospieť a splodiť potomkov. Netušia, že cesta bude trvať 86 rokov a nikto z nich nespozná svoj pôvodný domov…

Keď niektorí odhalia tajomstvo misie a účinky drogy, rozhodnú sa vzoprieť. Izolácia v strede nekonečného vesmíru v nich prebudí zlosť, žiadostivosť, nenásytnosť a strach. Vo filme hrajú: Colin Farrell, Tze Sheridan, Lily-Rose Depp, Fion Whitehead, Isaac Hempstead-Wright.

Vstupné: 5 €

Vstupenky online:


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.