Folklórny súbor Hornád: Veci čo sa dejú – krst CD a DVD

Dátum a čas:
utorok - 01. 06. 2021 - 18:30 - 20:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Folklórny súbor Hornád pripravil pre svojich priaznivcov v závere minulého roka prekvapenie v podobe nového CD VECI ČO SA DEJÚ SOUNDTRACK a DVD s rovnomenným autorským výpravným folklórnym muzikálom z choreografickej a režijnej dielne Štefana Šteca s hudbou skupiny Fajta. Na nosičoch je okrem soundtracku poriadny karpatský mix zo Zemplína, Spiša, rusínske, ukrajinské, rómske či židovské piesne. Keďže nebolo možné stretnúť sa na pódiu a predviesť sa publiku aj naživo a svoj úspešný počin pokrstiť, rozhodli sa urobiť to dodatočne. V Kasárňach/Kulturparku chystajú koncert už 1. júna 2021 o 18:30 hod. takže „veci“ sa konečne začínajú diať a vy môžete byť pri tom. Folkloristi sa na svoje publikum veľmi tešia, aj keď ste už mohli všetko počuť na CD i vidieť na DVD. Priamy kontakt to však nenahradí.

Na koncerte zaznejú najlepšie skladby v koncertných verziách v hudobno-speváckom programe. Účinkovať bude Ľudová hudba Hornád, známa ako kapela Fajta, speváčky FS Hornád, vynikajúca speváčka rusínskych piesní Mária Mamrillová, mladý talentovaný herec, spevák a hudobník Dominik Korytko, Štefan Štec a ďalší.

Vstupné: 5 €

Vstupenky online:


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.