Food revolution day – festival zdravého jedla

Dátum a čas:
sobota - 21. 05. 2016 - 8:00 - 15:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Zažite celosvetovú oslavu chutného jedla 21. mája 2016 v Košiciach a podporte myšlienku šéfkuchára Jamieho Olivera. Food Revolution Day organizuje Jamie Oliver Food Foundation prostredníctvom svojich ambasádorov po celom svete. Počas Food revolution day Košice 2016 sa určite nebudete nudiť! Práve naopak, nebudete vedieť kam skôr a budete chcieť zažiť úplne všetko.

Pripravili sme pre vás na celý deň Školu varenia, ktorú povedie Jozef Hromjak (šéfkuchár a člen Národného tímu kuchárov) a Tomáš Jakab (držiteľ ocenenia VÍŤAZ Košický kuchár 2015).

Aby ste si jedlo vychutnali, máme pripravené v programe aj besedy, panelové diskusie s odborníkmi na zdravú výživu, foodblogermi či s podnikateľkou Slovenska 2013. Dozviete sa viac o etikete stolovania a budeme krstiť knihu Ako ušetriť pri nákupe v potravinách, ktorej autorkou je Janka Chytráčková. Krstiť bude Dohliadač.sk.

Sme veľmi radi, že v Košiciach práve počas Food revolution day môžeme predstaviť fantastických lokálnych výrobcov chutných produktov. Niektorí na tomto podujatí budú mať svoju premiéru (uvidíte a ochutnáte ich dobroty exkluzívne prvý raz).

Food revolution day Košice 2016 sa koná 21. mája 2016 v Kasárňach/Kulturparku, v Galérii Alfa.

Začiatok podujatia je o 10:00, kedy začíname Školou varenia – pečenie domáceho chlebíka a končíme o 17:00 žrebovaním cien, kde sú zapojení všetci návštevníci, ktorí na podujatie prídu. Hlavnou cenou je dovolenka v hodnote 300 € od CK FRANKA TOUR. Akciu podporila Ryba Košice, ktorá v tomto roku oslavuje 70. výročie. To, čo nás spojilo, je idea podpory zdravého životného štýlu a budovanie zdravých návykov pri stravovaní.

Organizátormi podujatia sú zijemeFRESH.sk a varimeinak.sk. Viac o podujatí sa dozviete TUTešíme sa na vás a na to, že si spoločne vychutnáme kvalitné a chutné jedlo pod záštitou Jamieho Olivera a jeho ambasádorov.

Vstupné: 2 €.

cover photo FRD


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.