FOTO EXPO 2014 – výstava

Dátum a čas:
streda - 25. 03. 2015 - nedeľa - 12. 04. 2015 - 9:00 - 16:00

Miesto konania:
Kasárne//Kulturpark, budova Bravo


Nezisková organizácia Košice 2013 v spolupráci s Fakultou architektúry  Slovenskej technickej univerzity v Bratislave a Fakultou umení Technickej univerzity v Košiciach pozývajú na reinštaláciu výstavy študentov dizajnu a architektúry FOTO EXPO 2014 po Bratislave aj v Košiciach. Vernisáž sa uskutoční 25. marca v budove Bravo Kasární/Kulturparku. Príďte sa aj vy pozrieť na víťazné fotografie štrnásteho ročníka medzinárodnej výstavy, ktorý sa niesol v znamení hesla NEPOZERAJ HORE.

Verejnosť bude mať príležitosť pozrieť sa ako sa architektonické či dizajnérske oko vie hrať s metaforami.  Vystavené budú registrované a porotou vybrané fotografie nielen študentov z FA STU, ale aj z VŠVU, TU Košice, VUT  a ČVUT, TU Graz, ale aj autorov, ktorí sa zúčastňujú zahraničných študijných pobytov Erazmus.  Výstava potrvá do 12. apríla. Otvorená bude denne okrem pondelka od 11:00 do 18:00 hod.

Podujatie je spolufinancované z dotačného systému Ministerstva kultúry Slovenskej republiky.


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.