Fragmenty 4 – študentské predstavenie SKKE

Dátum a čas:
pondelok - 24. 02. 2020 - 18:00 - 19:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Súkromné konzervatórium na Zádielskej ulici v Košiciach pozýva verejnosť na študentské predstavenie Fragmenty 4, ktoré sa uskutoční v Kasárňach/Kulturparku 24. februára 2020. Vystúpenie, ktoré sa začína o 18:00 hod., je mozaikou študentských prác odboru herectvo, muzikál a tanec. Bude to večer plný spevu, hereckých etúd, tanečných choreografií a teda ukážok talentu a schopností študentov.

Predstavenie vzniklo podľa námetu a v réžii študentov pod umeleckým vedením Mgr. Kataríny Sninskej, ArtD. a MgA. Evy Cibulovej Ryšákovej. Je to jedno z mnohých podujatí, ktoré konzervatórium pre svojich študentov organizuje a kde sa môžu prejaviť schopnosti a skúsenosti žiakov nadobudnuté počas štúdia, ale tiež v rámci mnohých workshopov s domácimi i zahraničnými lektormi, stáží na JAMU Brno a Codarts Rotterdam či celoslovenských a medzinárodných súťažiach.

Vďaka takýmto predstaveniam získavajú študenti SKKE ďalšiu javiskovú umeleckú prax, ktorá sa neskôr pretaví do úspechov týchto žiakov a ich uplatnení ako na vysokých školách umeleckého zamerania (VŠMU Bratislava, JAMU Brno, AMU Praha, CODARTS Rotterdam), tak i v činoherných a baletných súboroch profesionálnych divadiel či tanečných súborov (Plzeň, Székesfehérvár, Brno, Košice, Ostrava, Olomouc, …).

Mimo študentov odboru hudobno-dramatické umenie, muzikál a tanec sa ako hostia predstavia  študenti HMD Codarts Rotterdam z Holandska. Zvláštnym príspevkom budú choreografie Alberta Potiho z Talianska pre študentov SKKE a HMD Codarts Rotterdam.

Vstupné: 5 € (študenti ZŠ a SŠ 1 €)

Vstupenky online:


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.