Freedom Call, Visions of Atlantis, Symphonity – koncert

Dátum a čas:
piatok - 04. 10. 2019 - 19:00 - 22:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Zárukou totálne energickej show bude vystúpenie nemeckej metalovej kapely Freedom Call z Norimbergu, ktorá len koncom augusta vydala nový štúdiový album M.E.T.A.L. a oslavuje tiež 20 rokov na hudobnej scéne. Vôbec nie neznáma skupina na Slovensku, sa chystá na turné, aby predstavila svoju novinku. Partia okolo vždy usmiateho Chrisa Baya okrem nového albumu a sady starších obľúbených piesní predstaví aj svoju novú zostavu, ktorá sa už podieľala na novej platni. Košických fanúšikov potešia 4. októbra o 19:00 hod. v Kasárňach/Kulturparku o 19:00 hod.

Výmena hudobníkov nastala na postoch basgitaristu a bubeníka a priniesla nové mená. Francesco Ferraro predvedie svoju hru na basgitare a ako si poradí so svojimi partmi za bicími mladý Tim Breideband, sa presvedčíme práve na ich koncerte. Francesco sa predčasom predstavil na Slovensku s kapelou Vexillum a Tim nie je tiež žiadnym nováčikom. Odbubnoval si svoje s kapelami At Vance a Bonfire. Stálicami v kapele zostali frontman – spevák, gitarista, klávesák a skladateľ Chris Bay a druhý gitarista Lars Rettkowitz. V začiatkoch pôsobenia kapely, a vlastne polovicu kariéry v nej, odbubnoval svoje fantastické party Daniel Zimmermann, známy aj z Gama Ray. Jeho rázna, ale zároveň „nadýchaná“ hra bola poznávacím znamením skupiny tak, ako skvelé melódie, zbory či aranžmány. Objavil sa aj v klipe najnovšej nahrávky. Aby bolo vystúpenie okorenené a ešte atraktívnejšie, Freedom Call podporia na oslavách hostia z Rakúska Visions of Atlantis a česko-slovenská formácia Symphonity.

Vstupné: 29 €

Vstupenky online:

 


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.