Futbalové mestečko v amfiku

Dátum a čas:
streda - 15. 06. 2016 - 13:00 - 15:00

Miesto konania:
Amfiteáter


Majstrovstvá Európy vo futbale 2016 budú v poradí pätnáste. Uskutočnia sa v dňoch 10. júna až 10. júla 2016 v dvanástich francúzskych mestách. Na týchto majstrovstvách sa prvý raz v histórii zúčastní 24 reprezentačných mužstiev.

Jedinečnú atmosféru, z ktorej mrazí, si môžete užiť v košickom Amfiteátri a na diaľku podporiť Kozákov výber. Dňa 15. júna o 15:00 si slovenskí futbalisti zmerajú sily s Ruskom.

Slovensko vs. Rusko sledujte naživo na veľkoplošnej obrazovke!

Vstupné: 3,90 €, predpredaj: http://ticketware.eu/p/3vOw

Zdôvodnenie zvýšeného vstupného vo Futbalovom mestečku: Vstupné 3,90€ na podujatie Futbalové mestečko v Amfiku je dané licenciou UEFA. K13 považuje túto cenu za primeranú pre západoeurópsky región, nie pre košických fanúšikov futbalu. K13 sa spojila s dodávateľom občerstvenia a pre návštevníkov futbalového prenosu v amfiteátri poskytne v cene vstupného 0,5 litra nápoja podľa aktuálneho výberu (pivo, kola, voda). Tešíme sa na vašu návštevu a spolu s vami fandíme slovenskej futbalovej reprezentácii.

A4_futbalNAamfiku


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.