Girls From The Moon – LIVE stream koncert

Dátum a čas:
štvrtok - 11. 06. 2020 - 19:30 - 20:30

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Výlučne ženská kapela Girls From The Moon z Košíc sa rozhodla vyplniť v súčasnej krízovej situácii prázdne miesta na koncertných pódiách a ponúknuť ľuďom, túžiacim po hudbe, aspoň trochu zábavy prostredníctvom LIVE stream koncertu. Z pohodlia domova si budete môcť vypočuť dievčatá 11. júna 2020 o 19:30 hod. Ich vystúpenie odvysiela telKE. Tak si ju nezabudnite naladiť a užite si s nimi pekný večer. Hudobníčky Monika, Lilly, Aďka a Tina sa už nevedia dočkať, aby predviedli to, čo dokážu. Hudba je pre ne všetkým.

Všetky štyri dokonale ovládajú svoj nástroj a je to počuť nielen na ich koncertoch, ale aj z vlastnej nahrávky. Parties, na ktorých hrávajú, získavajú vďaka ich svojsky poňatým svetoznámym hitom, punc luxusného večierku. Interpretácia prevzatých skladieb známych aj menej známych hudobníkov ich baví, ale ich snom bolo podieľať sa na autorskej tvorbe. Prvý krok majú za sebou a ich debutový singel Stop, ktorý uzrel svetlo sveta vlani, im zabezpečil mediálnu pozornosť aj uznanie hudobných kritikov.

 

 

 

 

 

 


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.