Gladiator Akustik Tour II – koncert

Dátum a čas:
štvrtok - 21. 03. 2019 - 17:00 - 19:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


V rámci Gladiator Akustik Tour II sa populárna slovenská skupina zastaví aj v Košiciach. Svojim priaznivcom predstaví osvedčené hity, ale aj pesničky z najnovšieho albumu Deň, čo mal dávno prísť. Na východ to má Gladiator namierené 21. marca 2019. Vystúpi v Kasárňach/Kulturparku o 19:00 hod. V poradí ich štrnáste  CD vyšlo na Štedrý deň po prvom oficiálnom singli Keď som s ňou. Je na ňom aj prvá vianočná skladba Čas vianočný, na ktorú skupina Gladiator čakala 30 rokov. Nahrala ju spolu s detským zborom a Symfonickým orchestrom Slovenského rozhlasu.

Novinka z ich dielne obsahuje celkom 12 skladieb, pričom štyri z nich sú už dobre známe. Sú to tie, ktoré kapela vydala v posledných troch rokoch ako single – Milióny ciest, Zhora dole, Ty si tá a spomínaný singel, ktorým ohlásili vydanie albumu Keď som s ňou.

Album je postavený na výrazných melódiách a zaujímavým spôsobom sa vracia ku gladiatorskej albumovej prvotine naspievanej v slovenčine. Album „Deň, čo mal dávno prísť“ obsahuje skladby Georgia Babulica a Mika Hladkého. Textami prispeli aj Vlado Krausz a Milan Hodál. Album nahrávala skupina Gladiator prevažne v štúdiu Randal v Seredi a na master dohliadal Zoli Tóth.

Vstupné: 15 € v predpredaji/17 € v deň podujatia

Vstupenky online:


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.