Gonsofus v tvojom meste a Los Massakeros – koncert

Dátum a čas:
sobota - 08. 04. 2017 - 18:00 - 19:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Pred vydaním nového albumu, medzinárodný hudobný projekt Gonsofus vyrazí na turné po slovenských kluboch. Po prvý raz sa duo zastaví aj v Kasárňach/Kulturparku. Svoju hudobnú show predvedie 8. apríla o 20:00 hod. 

Na treťom turné s tradičným názvom “Gonsofus v tvojom meste” predstaví na koncertoch úplne nové a ešte nehrané pesničky z nového albumu, ktorý plánuje vydať tento rok na jar. Samozrejme nebudú chýbať ani známe pesničky z albumov „Taking Shape“ (2015) a „Sueno EP“ (2014). Gonsofus je výsledkom spolupráce dvojice Sasha Mamaev a Gábor Tokár.

Koncert kapely Gonsofus uvedie skupina Los Massakeros z Košíc, ktorá na hudobnej scéne pôsobí už viac ako štyri roky. Spočiatku hrávala covery najmä v kluboch na východnom Slovensku. V aktuálnom zložení pôsobí od roku 2012, kedy sa po speváckej výmene a nástupe  Dominiky Maščuchovej začala žánrovo formovať a zameriavať na vlastnú tvorbu.

Vstupné: 4 € predpredaj/6 € v deň podujatia

Vstupenky online

 

 

 

 

 


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.