HABERA & TEAM 2019 TOUR

Dátum a čas:
štvrtok - 04. 07. 2019 - 20:00 - 22:00

Miesto konania:
Amfiteáter


Spevák Paľo Habera a skupina TEAM sa po rokoch opäť objavujú na pódiách v Slovenskej aj Českej republike s turné pod názvom HABERA & TEAM 2019 TOUR. Neskutočnú energiu a fantastický výkon zažijú ich fanúšikovia aj v košickom Amfiteátri. Na východ to majú namierené 4. júla 2019 a svoj open air koncert odpália o 20:00 hod.

Z 18 plánovaných koncertov sa môže tešiť 6 slovenských miest na energickú svetelnú show so skvelým zvukom, no najmä nezabudnuteľných hitov. Celé tri roky museli fanúšikovia čakať, aby opäť mohli zažiť vypredané koncerty a ten najbližší kontakt so svojou obľúbenou kapelou, tentoraz v kombinácii zimné štadióny a najväčšie slovenské amfiteátre.
Kto v minulosti zažil niektoré z ich vystúpení vie, že dostane presne to, čo očakáva od koncertu. Pre svojich priaznivcov má na každom turné nejaké prekvapenie. Tentoraz je to možnosť zaspievať si vedľa samotného Paľa Haberu.

 


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.