ZRUŠENÉ!!! Hack Košice 2020 – informatická súťaž

Dátum a čas:
sobota - 05. 09. 2020 - nedeľa - 06. 09. 2020 - Celodenná akcia

Miesto konania:
Kunsthalle/Hala umenia Košice


Organizátor neúnavne hľadal spôsob, ako vytvoriť bezpečné prostredie pre hackerov, ktoré by umožňovalo vysokú úroveň účasti pre všetkých, ale pre COVID-19 musel podujatie zrušiť. Aby však nestratil kontakt a spätnú väzbu, programátori si môžu zvoliť alternatívu a zúčastniť sa, keď sa pridajú do Hub. Ten si môžete vytvoriť kdekoľvek na svete – v neďalekej kaviarni, z pracoviska alebo z pohodlia domova. Ďalší hackeri sa k vám môžu pridať. Spojiť sa s ostatnými sa môžete online cez live stream. Stačí len zaregistrovať sa na online platforme HACK.

——————————————————————————————————————————————————————————————

Po úspešnom vlaňajšom pilotnom podujatí Hack Kosice sa aj v tomto roku stretnú programátori z rôznych krajín sveta. V Kunsthalle/Hale umenia sa v dňoch 5. – 6. septembra 2020 uskutoční svetoznáma informatická súťaž hackathon s názvom Hack Kosice 2020. Zídu sa na nej desiatky slovenských a zahraničných študentov s cieľom vytvoriť najlepší produkt využitím rôznych informačných technológií.

Aj vďaka prestížnej akreditácii svetovej organizácie Major League Hacking (MLH) slovenský hackathon láka špičkových zahraničných študentov z celého sveta. Účasť tohto kalibru ponúka skvelú príležitosť našim talentovaným programátorom, aby si zmerali sily a vymenili cenné skúsenosti s medzinárodnou elitou. Nálepka MLH zaraďuje Hack Kosice 2020 do najvyššej kvalitatívnej triedy študentských hackathonov na svete a pomáha tak zviditeľniť slovenskú hackerskú komunitu v celosvetovom meradle.


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.