Háčkuj vonku – výzva

Dátum a čas:
sobota - 25. 05. 2019 - utorok - 18. 06. 2019 - 14:00 - 17:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Vždy v druhú sobotu v júni sa po celom svete oslavuje Svetový deň pletenia a háčkovania na verejnosti. Pri tejto príležitosti sa aj v Košiciach uskutoční 11. júna 2019 v areáli Kasárni/Kulturparku od 16:00 do 19:00 verejné háčkovanie. Výzva Háčkuj vonku prichádza z dielne výmenníkov a Silvie Lukačínovej.

Kto sa chce zapojiť, stačí mu priniesť si háčik, priadzu, začatý projekt a dobrú náladu. Podujatie trvá do 18. 6. 2019 a pridať sa môže každý vo svojom meste, na dedine, na ulici, v kaviarni, v parku, v autobuse, v lese či s priateľmi, susedmi alebo rodinou.

Cieľom organizátorov je preniesť háčkovanie z domov na verejnosť, vytvoriť komunity, priestor a príležitosť, aby sa ľudia mohli stretávať pri ručných prácach, čo je v našej kultúre pradávna tradícia. Stačí, keď budete háčkovať na verejnosti, odfotografujete sa pri tom a fotku budete zdieľať na sociálnych sieťach s označením #hackujvonku.

 


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.