Haliganda: Červík Kubo – detské predstavenie (Leto v Kulturparku)

Dátum a čas:
utorok - 10. 08. 2021 - 10:00 - 11:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Košické divadlo Haliganda je už pevnou súčasťou Leta v Kulturparku a za deťmi prichádza pravidelne so zaujímavým programom. Po každom predstavení je pripravený workshop o bábkach a psychomotorike. Nebude tomu inak ani 10. augusta 2021 o 10:00 hod. Najmenších pobaví interaktívnou inscenáciou, ktorú sprevádza krásna hudba a špeciálne hry, Červík Kubo.

Jedného dňa odpadne zo stromu pri veľkom vetre jabĺčko. Objaví ho červík Kubo, ale je také veľké, že ho nevie zjesť. Záhadne sa mu stratí a on sa ho vyberie hľadať. Stretne červíka Mirka,  ale ten mu nepomôže. Po ceste natrafí na hada Maňa a krtka Sama. Ale ani tí mu jablko nenájdu. Spolu zaspia pri spievaní pesničky o jabĺčku. V noci priletí obrovská kráľovná sova a prinesie mu jabĺčko. Kubo sa zobudí a … Nuž nevieme, čo sa dialo ďalej. To zistíme až na predstavení, na ktoré Haliganda pozýva všetky zvedavé detičky.

Bábkoherci v inscenácii používajú nádherné ponožkové bábky, s ktorými animujú v špeciálnom móde, prispôsobenom deťom od pol roka, mobilné scénické riešenie a prvky tieňového divadla.

Vstupné: 4 €

Vstupenky online:


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.