Haliganda: O čom spievajú kvety (Leto v Kulturparku)

Dátum a čas:
utorok - 17. 08. 2021 - 10:00 - 11:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Kreatívne centrum pre deti HALIGANDA obohatí program Leta v Kulturparku o dalšie Interaktívne predstavenie pre najnajkov – deti od pol roka do 4 rokov, ktoré je vhodné aj pre staršie deti do 6 rokov, O čom spievajú kvety. Inscenáciu s krásnymi bábkami a peknými pesničkamiKreatívne centrum pre deti HALIGANDA obohatí program Leta v Kulturparku o dalšie Interaktívne predstavenie pre najnajkov – deti od pol roka do 4 rokov, ktoré je vhodné aj pre staršie deti do 6 rokov, O čom spievajú kvety. Inscenáciu s krásnymi bábkami a peknými pesničkami zahrajú bábkoherci na pódiu India 17. augusta 2021 o 10:00 hod. zahrajú bábkoherci na pódiu India 17. augusta 2021 o 10:00 hod.

Chcete vedieť, aké piesne si asi spieva ružička, tulipán či slnečnica? O čom sa asi kvietky rozprávajú, keď ich nikto nepočuje? Čo ich trápi a čo teší? Tak to musíte prísť na predstavenie a dozviete sa viac. Priniesť si treba aj náhradné oblečenie, pretože sa môžete zamočiť v bazéniku s vodou. Po skončení inscenácie bude aj zaujímavý workshop s bábkami. Máte sa na čo tešiť. Bude veselo.

Vstupné: 4 €

Vstupenky online:


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.