HAPPY FITNESS DAY – charitatívny deň

Dátum a čas:
sobota - 13. 06. 2015 - 8:00 - 14:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


HAPPY FITNESS DAY je charitatívna športová udalosť, do ktorej sa môže zapojiť celá rodina a prispieť do zbierky na olympijský vozík pre Annu Oroszovú. Športovať sa bude na bielom námestí Kasární/Kulturparku 13. júna od 10. do 16. hodiny. Na programe sú shate it s Ines Madejskou, refunctional training s Robertom Czechom, zumba s Petrou Lackovou, ree dance s Kamilom Zasadom, funky show s Ines, Kamilom & Katie de Chimp. Deťom bude k dispozícii detský svet Tramtária.

Anna Oroszová je športovkyňou celý život a športu sa nevzdala ani po tom, čo jej nohy nahradili kolesá. Lyžuje, hrá tenis, basketbal. Najskôr začala rekreačne s atletikou, neskôr jazdila na formule, potom košické maratóny. Venovala sa tlaku na lavičke, neskôr sa preorientovala na bicyklovanie, v ktorom dosahuje skvelé výsledky. Absolvovala tri olympiády v Aténach, Sydney a Londýne. Keď sa chce venovať vrcholovému športu, potrebuje výbavu a tou je pre ňu vozík, na ktorý jej môžete prispieť.

Vstupné: dobrovoľné


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.