Hello Brian – koncert ZRUŠENÉ!!!

Dátum a čas:
štvrtok - 19. 03. 2020 - 19:00 - 20:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark, pavilón Papa


Na základe nariadenia Ústredného krízového štábu SR, podľa ktorého sa zakazuje usporiadanie všetkých verejných podujatí v krajine z dôvodu hrozby epidémie nového koronavírusu, bol koncert zrušený.

Bratislavská skupina Hello Brian oslavuje v tomto roku desiate narodeniny. Pri tejto príležitosti pripravila sériu unplugged koncertov po Slovensku a Českej republike. Jeden odohrá 19. marca 2020 aj v Košiciach. Ku svojim fanúšikom sa chalani hudbou prihovoria v kaviarni Papa v Kasárňach/Kulturparku o 19:00 hod.

Autorskými skladbami chcú osloviť tých, ktorí budú chcieť nazrieť do melodických a emotívnych tónov, vychádzajúcich z nástrojov ako violončelo či počuť lyrické pero písané výhradne slovenčinou. Momentálne môžete počuť ich pieseň s názvom Veď vieš v dennej rotácii v Rádiu Slovensko.

Anglický názov kapely v sebe skrýva čaro slovenských textov, ktorých autorom je zakladateľ – inštrumentalista a spevák Igor Fech. Tvorba tria, ktoré dopĺňajú Martin Feješ na basovej gitare a Igor Hanušlak na bicích, sa pohybuje na pomedzí popu, rocku a rock´n´rollu. Ich prvý počin EP Posadnutý vyšiel ešte v roku 2013 a momentálne dokončujú album Žena v množnom čísle. Medzitým potešili svojich priaznivcov niekoľkými singlami a videoklipmi. Skladby Nevyrovnaná či Snežienka sú malou ochutnávkou z pripravovaného albumu.

Vstupné: 2 €

Vstupenky online:


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.