Hip-hop akadémia – Výmenník Brigádnická

Dátum a čas:
nedeľa - 27. 09. 2015 - 14:00 - 16:00

Miesto konania:
Výmenník Brigádnická


Novinkou vo Výmenníku Brigádnická sú od septembra pravidelné tanečné workshopy pod vedením street dancera Martina Michalčíka z tanečnej skupiny KAMIKADZE CREW.  Na nedeľu, 27. septembra, pripravuje špeciálnu lekciu v štýle house pod vedením tanečníka a lektora Miroslava Čučka. Workshop sa začína o 16:00 hod.

IMG_9999Tanečná skupina KAMIKADZE CREW vznikla v Košiciach v roku 2005. Odvtedy vyškolila niekoľko desiatok výborných tanečníkov, ktorí majú za sebou mnoho vystúpení, tanečných súťaží a battlov. Martin Michalčík je zakladateľom, choreografom a trénerom tanečníkov. Sám sa tancu aktívne venuje už 18 rokov. Jeho srdcovou záležitosťou sú tanečné štýly STREET DANCE a BBOYING. A práve tie sa rozhodol naučiť deti a mládež zo sídliska Terasa.

Snažíme sa ponúkať kvalitné základy tanca, rozširovať komunitu ľudí, venujúcich sa tancu, otvárať nové možnosti pre mládež, zakladať nové kamarátske vzťahy, a hlavne ukázať, že tanec je liekom na všetko,“ uvádza tanečná skupina na svojej oficiálnej stránke.

Martin Michalčík je v tanečnej brandži uznávaným lektorom. Jeho študenti majú za sebou súťaže doma aj v zahraničí a najmä skúsenosti, ktoré chcú spolu s ním odovzdávať ďalej.

Každú druhú nedeľu sa vo výmenníku koná víkendové tanečné šialenstvo – Hip-hop akadémia. Lektorov starostlivo vyberá Martin Michalčík. Sú to odborníci, ktorí sa tancu aktívne venujú niekoľko rokov. Každá hodina je zameraná na iný tanečný štýl, preto si spomedzi lekcií vyberú aj tí najnáročnejší.

Ak si začiatočník a nad tancom len uvažuješ, každý piatok sa vo Výmenníku Brigádnická konajú tanečné workshopy, na ktorých si svoje tanečné umenie rozvíjajú začiatočníci a zdokonaľujú skúsení tanečníci. Ak máš záujem, príď sa pozrieť na hodiny .Martin a jeho kolegovia ti radi poradia a vysvetlia každú maličkosť, ktorá ťa zaujíma. Tanečné lekcie sú zdarma a sú vhodné pre deti od 6 rokov.

Vstupné: 3 €

Podujatie je spolufinancované z dotačného systému Ministerstva kultúry Slovenskej republiky.


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.