Homes – koncert

Dátum a čas:
utorok - 22. 09. 2020 - 18:00 - 20:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark, pavilón Papa


Peter Kravárik allias Homes je slovenský spevák, songwriter a producent, ktorý svoju hudobnú kariéru začal tvorením inštrumentálnej hudby. V roku 2016 debutoval skladbou „Youth“ (Mládež) s raperom Egom, následne vydal niekoľko sólových inštrumentálnych skladieb, ako napríklad „Wildflowers“ v americkom labeli Candyrat records. Popritom koncertoval po Slovensku ako inštrumentalista a produkoval skladby pre rôznych popových a rapových interpretov. Príležitosť vypočuť si ho dostanú jeho priaznivci v náhradnom termíne 22. septembra 2020 o 18:00 hod. Vystúpi v exteriéri oproti kaviarni Papa v Kasárňach/Kulturparku. 

Kežmarčan Homes sa v roku 2017 opäť spojil s Egom na jeho albume Precedens, na ktorý produkoval skladbu „Keď prídem domov a následne sa ako hosť objavil na všetkých zastávkach Precedens Tour. Na začiatku roka 2020 vydal svoj debutový album „Lufu“, ktorý sa stretol s pozitívnymi ohlasmi najmä vďaka svojmu unikátnemu zvuku.

Vstup voľný

 

 


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.