Hrdza – 20 rokov na scéne

Dátum a čas:
piatok - 29. 11. 2019 - 20:00 - 22:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Prešovská skupina Hrdza oslavuje dvadsať rokov na hudobnej scéne tromi narodeninovými koncertmi v rozšírenej zostave so špičkovým cimbalistom Mykhaylom Zakhariva a v jedinečnom podaní súčasných speváčok Susanny Jara, Lucie Gibarti a lídra kapely Slava Gibartiho. V Košiciach sa k nim pridajú aj niektorí bývalí členovia. Jeden z koncertov odohrajú v Kasárňach/Kulturparku 29. novembra 2019 o 20:00 hod.

V ich playliste určite nebudú chýbať hity ako Taká sa mi páči, Na horách býva, Mám ja orech či Štefan. Odznejú aj ďalšie piesne nielen z najnovšieho albumu Neskrotený, ale mnohé skladby si budú môcť ich priaznivci vychutnať v novej neopakovateľnej podobe. Zahrajú aj staršie, ktoré Hrdza už dávno nehrala.

Kapela je známa svojimi autorskými piesňami, v ktorých čerpá zo slovenskej hudobnej tradície. Za dve desaťročia úspešného pôsobenia doma i v zahraničí vydala štyri štúdiové a jeden výberový album, ale skladby z nich sú na koncertoch stále žiadané. Ich posledný počin Neskrotený dosiahol v prestížnom medzinárodnom rebríčku World Music Charts Europe (WMCE) najvyššie umiestnenie slovenskej skupiny v jeho histórii. Obsadil štvrtú priečku.

Vstupné: 10 €

Vstupenky online:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.