Hviezdička – detská spevácka súťaž

Dátum a čas:
utorok - 31. 05. 2016 - 7:00 - 9:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Jana Kozáková z Mukatada a Peter Pačut alias Freddie Mercury – tieto známe mená hudobného šoubiznisu si pod svoje krídla zobrali finalistov 25. ročníka detskej speváckej súťaže Hviezdička, do ktorej sa zapojili žiaci z celého Slovenska. Súťaž vyvrcholí celoslovenským finále 31. mája 2016 v Kasárňach/Kulturparku. Koncert, ktorý je určený pre školy, sa uskutoční o 9:00 hod. Detských spevákov bude sprevádzať živá kapela.

Vo finálovej deviatke sú zastúpené všetky regióny: západoslovenský, stredoslovenský, východoslovenský. Z východu to sú: Jakub Kuchár (okr. Prešov), Laura Pavligová (okr. Kežmarok) a Sabina Grešová (Košice).

„Zaslané nahrávky boli tento rok naozaj veľmi kvalitné. Oproti predchádzajúcim ročníkom sú deti čoraz odvážnejšie. Pravdepodobne ich v tom inšpirujú aj rôzne talentové súťaže, ktoré vidia v televízii,“ skonštatoval organizátor Vlado Železňák st.

K atmosfére veľkolepého finále môžu prispieť aj základné školy, ktoré môžu získať 300 €. Stačí odprezentovať akúkoľvek skladbu za doprovodu  perkusných nástrojov, ktoré si vyrobia podľa vlastnej kreativity (napr. z plastových fliaš, plechoviek, bublinkovej fólie).


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.