Ida Sándor: „Fashion lines“ – módna show

Dátum a čas:
streda - 02. 12. 2015 - 17:00 - 18:30

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark, Galéria Alfa


Módna návrhárka Ida Sándor, ktorá tvorí a pôsobí v Košiciach, ukončí tohtoročnú sezónu autorskou módnou prehliadkou „Fashion lines“ v priestoroch Kasární/Kulturparku v Galérii Alfa 2. decembra. Venuje sa prevažne individuálnej tvorbe na mieru pre konkrétnu klientku. Svoje kolekcie prezentuje na prestížnych módnych akciách na Slovensku aj v zahraničí.

Jej tvorba je nadčasová a originálna. Jej modely sú minimalistické, strohé, plné geometrie, ktoré ale majú vždy do detailu premyslený strih. Používa len tie najkvalitnejšie materiály ako hodváb, kašmír, koža a kožušiny. Ako jediná využíva techniku patchwork, pomocou ktorej vytvára ozaj jedinečné kúsky – originálne a pritom nositeľné – sexy, ale nie vulgárne – šik, nie však okázalé.

Tvorí pre ženy každého veku, ktoré oceňujú kvalitné materiály a poctivú “krajčovinu” s dôrazom na detail….ženy silné, nebojácne, ktoré vyčnievajú z priemeru najmä svojimi činmi. Jej modelmi sa pýšia viaceré osobnosti zo spoločenského a politického života. Okrem navrhovania sa venuje aj stylingu, spolupracuje so ženami z rôznych sfér a venuje sa aj interiérovému a produktovému dizajnu.

Na pripravovanej show návrhárka tentoraz predstaví úplne celú kolekciu, rozšírenú o modely, vyrobené extra na túto príležitosť. Nová kolekcia LINA je inšpirovaná mestskou módou a architektúrou v znamení minimalizmu. Jediným šperkom k modelom budú okuliare z prestížnej optiky – Major optik.

Milým oživením večera bude detská prehliadka modelov, ktoré boli vytvorené na workshope Fashion KidLab.

Vstupné: 5 €

Predpredaj: http://ticketware.eu/p/2TJP

 


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.