ZRUŠENÉ!!! Iné cesty – cestovateľský festival

Dátum a čas:
piatok - 19. 11. 2021 - sobota - 20. 11. 2021 - 16:00 - 22:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Program najstaršieho košického cestovateľského festivalu zodpovedného cestovania Iné cesty bude naplnený premietaním fotografií a živým rozprávaním cestovateľov, fotografov, dobrovoľníkov, vedcov a publicistov. Vypočujete si autentické svedectvá o úžasných miestach, dych berúcich pamiatkach, pôvodných kultúrach, prírode a kultúre ďalekých krajín, o našej Zemi, ktorú musíme chrániť.

V dňoch 19. – 20. novembra 2021 od 16:00 hod. v piatok a od 14:00 hod. v sobotu sa so zaujímavými ľuďmi môžete vybrať do vysnívaných krajín, vypočuť si silné témy a vidieť úžasné fotografie. Štrnásty ročník sa presunie s novou koncepciou do priestorov Kasární/Kulturparku, kde si paralelne v dvoch sálach každý môže z programu vybrať to, čo ho zaujíma. Okrem tradičných prednášok, spojených s premietaním fotografií, sú pripravené výstavy fotografií Zdenka Somorovského a Marcela Uhrina, Večerné rozhovory s osobnosťami, moderované Ladislavom Mikom, prinesú témy Rusko a „Východný blok“ s Andrejom Bánom a Františkom Hrabalom a O projektoch návratov zvierat do divočiny porozprávajú Miroslav Bobek a Přemysl Rabas. Závery večerov budú patriť koncertom Longitalu a Michala Smetanku.

Podujatie sa koná v režime kompletne zaočkovaní.

Viac informácií o programe tu:

Vstupné na mieste: 8 € (piatok), 12 € (sobota), 15 € (celý festival)

 

 

 


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.