Instinct: Na inzerát Tour

Dátum a čas:
piatok - 01. 12. 2017 - 17:00 - 19:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Pódium v Kasárňach/Kulturparku bude začiatkom decembra patriť zaujímavej hudobnej formácii Instinct. Je to napoly česká a napoly slovenská pop rocková kapela, ktorá vznikla na inzerát. A tak sa volá nielen ich najnovší album, ale aj turné po Slovensku – Na inzerát Tour, v rámci ktorého sa 1. decembra o 19:00 hod. zastavia aj v Košiciach. V každom z piatich miest, ktoré navštívia, budú svoju prvotinu aj krstiť.

Stretli sa štyria začínajúci hudobníci, každý so svojou vlastnou predstavou o smerovaní kapely. Výsledkom kompromisov je sviežo znejúci pop s rockovým nádychom a výlučne slovenskými textami. Po desiatkach odohraných koncertov je kapela dobre zohratá a jej členovia majú spoločnú víziu, ktorú zhmotnili na čerstvo vydanom debutovom albume, z ktorého skladby zaznejú aj na košickom koncerte. Novinka ponúka 11 skladieb: Intro, Medzitým, Na život a na smrť, Valčík s ilúziou, Hviezda večera, Zázrak, Dozadu, Na púšti, Zlodej slnečníc (hit Vaša Patejdla), Žiadne zmeny, Človek. Chcú ukázať, že si pozornosť zaslúžia, čo bude môcť nakoniec posúdiť každý sám.

Vstupné: 7 €/8 € v deň podujatia


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.