JANAIS – koncert

Dátum a čas:
štvrtok - 01. 12. 2016 - 16:00 - 17:30

Miesto konania:
Výmenník Brigádnická


Vlastné skladby aj skladby svetoznámych šansoniérov, ako sú Edit Piaf, Yves Montand či Nana Mouskouri, spestrené zvukom melodiky a kontrabasu. Indie pop s prvkami folku a šansónu, ľahkosť a sila zároveň. Taká je tvorba šarmantnej speváčky JANAIS, ktorá vystúpi so svojou kapelou vo Výmenníku Brigádnická vo štvrtok, 1. decembra, o 18:00 hod.

JANAIS je slovenská speváčka a skladateľka spievajúca v slovenčine, angličtine a francúzštine. Do povedomia širšej verejnosti sa dostala najmä vďaka Eurovision Song Contest 2009, keď sa s piesňou Taram ta rej prebojovala do národného finálového kola. Okrem viacerých hudobných spoluprác, vydala tri vlastné štúdiové albumy – SVETABOJ (2009), EUFÓRIA (2013) a VIANOČNÁ JANAIS (2015). Vianočný album získal nielen skvelé recenzie, ale bol ocenený aj zlatou platňou.

Koncert plný pozitívnej energie vyčaruje príjemnú predvianočnú atmosféru. JANAIS zaspieva okrem vlastných autorských piesní aj najznámejšie francúzske šansóny a predstaví aj niekoľko skladieb z jej najnovšieho vianočného albumu.

Vstup: voľný

 

 


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.