Jarný cyklus koncertov: J. Haydn: Vodná hudba, Ohňostroj, G. F. Händel

Dátum a čas:
nedeľa - 08. 06. 2014 - 16:00 - 17:30

Miesto konania:
Kaštieľ Krásna


Untitled-1.dcdDramaturgia Jarného cyklu koncertov je rôznorodá a prináša tématickú prezentáciu vrcholných diel Haydna a ďalších svetových autorov. Hlavným ťahákom je veľkonočný koncert „Sedem posledných slov Spasiteľa na kríži” s doprovodom recitovaného slova.

LenART Quartet – sláčikové kvarteto vzniklo v roku 2012 z popredných členov orchestra Štátnej filharmónie Košice. Je mladým profesionálnym telesom vysokých umeleckých kvalít. S úspechom vystúpilo a vystupuje na domácich a zahraničných pódiách. Repertoár kvarteta obsahuje diela z klasickej hudby známych svetových skladateľov (Mozart, Beethoven, Haydn, Dvořák, Borodin, Glazunov, Brahms, Čajkovský…) a taktiež diela slovenských skladateľov (Podprocký, Breiner, Bodnár…). LenART Quaret v súčasnosti pôsobí v zložení: Barbora Lenártová – I. husle, Róbert Lenárt – II.husle , Peter Olejár – viola, Zuzana Ďurčeková – violončelo.

vstupné: 6 €

www.kastielvkrasnej.sk


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.