Jazz Days: Zuzana Mikulcová, Sisa Feher – koncert

Dátum a čas:
štvrtok - 11. 02. 2016 - 17:30 - 20:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Pódium  na koncerte prvého ročníka Jazz Days, ktorý sa uskutoční v Kasárňach/Kulturparku 11. februára o 19:30 hod., bude patriť ZUZANE MIKULCOVEJ. Chýbať nebude ani košická rodáčka SISA FEHER s kapelou FEHERO ROCHER.

Speváčka a skladateľka Zuzana Mikulcová nie je na slovenskej scéne žiadnym nováčikom. V roku 2010 sa stala víťazkou súťaže Nové tváre slovenského jazzu a poslucháči ju môžu poznať aj ako speváčku skupiny Sanyland.

Quintet speváčky Sisy Fehérovej je zoskupenie, oscilujúce medzi jazzom, bluesom a alternatívou. V repertoári predstavuje autorské skladby a nápadité aranžmány jazzových aj nejazzových kompozícií. Hudbu plnú napätia a emócií, doplnenú energickým prejavom zamatového hlasu, skvelo podporuje soulový gitarový doprovod Tonyho Dlapu a vnímavá citlivá hra pianistu Federica De Vittora. V novembri 2014 sa zúčastnili súťaže Nové tváre slovenského jazzu v bratislavskom Nu Spirite, odkiaľ si odniesli Cenu za individuálny výkon a zrelý koncept.

Vstupné: 6 € predpredaj/8 € na mieste


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.