Judith Hill – koncert americkej vokalistky

Dátum a čas:
utorok - 25. 09. 2018 - 17:00 - 19:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Vokalistka afroamerického a japonského pôvodu so zmyselne podfarbeným zemitým hlasom, ktorá vystupovala v pozadí svetových hudobných velikánov, Judith Hill, rovnako zažiari aj samostatne s kapelou v našich končinách. Speváčku a skladateľku z Los Angeles si budú môcť vypočuť Košičania na veľkolepom koncerte v Kasárňach/Kulturparku 25. septembra o 19:00 hod. 

Judith Hill sa dostalo uznania od kapely Rolling Stones, ktorá vzdala hold jej „hviezdnym nadupaným vokálom“. Popri vlastnej tvorbe a vlastných koncertoch, Judith, ktorá svoje prvé diela skomponovala v štyroch rokoch, vystupovala ako vokalistka s takými umelcami ako Stevie Wonder alebo Michael Jackson. Naspievala s ním duet I Just Can not Stop Loving You na jeho pripravované turné This Is It, ktoré sa kvôli smrti kráľa popu neuskutočnilo. Jej príbeh je jedným z príbehov, vykresľujúcich práve sprievodných spevákov a ich údel v hudobnom svete, ktoré vyrozprával producent filmu 20 Feet From Stardom (20 stôp od slávy) Morgan Neville. Zožala mnoho slávy za živé vystúpenie ako predspeváčka pre Josha Grobana, Johna Legenda a Princa tak v Spojených štátoch, ako aj vo Veľkej Británii.

Vstupné: 15 € v predpredaji/17 € v deň podujatia

Vstupenky online:

 

 

 

 

 


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.