Jump Slovensko – konferencia

Dátum a čas:
streda - 29. 04. 2015 - Celodenná akcia

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Štvrtý ročník podujatia Jump Slovensko sa po troch bratislavských stretnutiach uskutoční prvý raz v Košiciach 29. apríla v Kasárňach/Kulturparku. Je to obľúbená neformálna konferencia o ľuďoch a pre ľudí, ktorí robia niečo pre druhých. O svoj pohľad na svet a prístup k životu a práci sa podelia tvoriví a pozitívne naladení ľudia z rôznych kútov Slovenska. Jedenásť spíkrov a štyria lektori sa postarajú o bohatý program nabitý inšpiratívnymi príbehmi, cennými skúsenosťami a praktickými radami.

Program sa začne sériou štyroch pútavých prednášok. Marek Lavčák z košického centra Eastcubator opíše kroky, ktoré pomôžu premeniť nápady na realizovateľné projekty. Matúš Kováčik predstaví koncept slobody v práci a poradí, ako využiť jej princípy na lepšie fungovanie tímov aj jednotlivcov vo vzťahoch. Ako efektívne a lacno naplánovať komunikačnú kampaň prezradí Vladimíra Briestenská. Viera Mojzešová z digitálnej agentúry PS:Digital predstaví 7 tipov, ako si neziskovka nájde na facebooku spriaznené duše.

Nasledovať budú príbehy tých, ktorí svojimi aktivitami prispievajú ku krajšiemu a lepšiemu Slovensku. O svojich skúsenostiach, zážitkoch, úspechoch i prehrách porozpráva jedenásť dobrosrdečných ľudí: rozhlasová moderátorka Oli Džupinková, urbanista Ivan Siláči, koordinátorka grantových programov Jana Jarinová, učiteľ a zakladateľ medzinárodného umeleckého tábora LETAVY Marian Lacko, Ján Supuka, ktorý vedie študentskú organizáciu TunaTU, autor aplikácie Meetie Aďo Bortník, vedúca komunitného centra Irma Horváthová, architekt a humanista Michal Sládek, arteterapeutka Anna Košičanová Vašková, predseda občianskeho združenia SOSNA Štefan Szabó a poetka Juliana Sokolová.

 

03 Jump Slovensko 2014_foto Boris Németh

 

„Jump je podujatie pre všetkých, ktorým nie je ľahostajná budúcnosť Slovenska. Našim cieľom je ukázať fungujúce príklady občianskych aktivít a umožniť stretnutie pracovitých a empatických optimistov. Veľmi ma teší, že tento ročník organizujeme práve v Košiciach,” hovorí Ivan Ježík, moderátor podujatia a riaditeľ neziskovej organizácie Voices, ktorá konferenciu pripravuje.

Podujatie je spolufinancované z dotačného systému Ministerstva kultúry SR.

04 logo Jump Slovensko 2015


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.